Новости27.12.2020  Нумерологічний прогноз 2021: чого очікувати від нового десятиліття?

Дар´я Левченко, Лариса Салімонович 

Нумеролог Лариса Салімонович: «Усміхніться, панове! П’ятірка року зобов’язує». Про те, чого чекати від нового року, як складатиметься ситуація з пандемією та які настрої будуть ширитися серед населення - читайте в інтерв"ю з нумерологом.

Нумерологічний прогноз 2021: чого очікувати від нового десятиліття?

 

 

Кроком руш із зони комфорту!

- Пані Ларисо, астрологи вже повідомили про те, що наступний, 2021-й рік, буде роком металічного Бика, який продовжить відкривати нам давноочікувану еру Водолія. Чи оперує подібними символами нумерологія? І якщо так, то що вони нам обіцяють?

 

- Такі символи, звісно, є. Якщо цифри наступного року простим арифметичним додаванням звести до однозначного числа, то ми отримаємо п’ятірку – архетип свободи і прогресу. А тепер давайте спробуємо відчути цю енергію як таку, що задає тренд новому 12-місячному циклу. Що може відбуватися? Ну, звісно ж, після тривалих локдаунів, зачинених кордонів і стримуючих правил консервативної прагматичної четвірки, нам захочеться вирватися на свободу, влаштувавши маленький прогрес якщо не в масштабах планети, то бодай у своєму рідному персональному світі. І це таки варто зробити, навіть, якщо пандемія не відступить швидко і «вириватися» доведеться з чималим запасом захисних масок у рюкзаку. Але головне, щоб сенсом цієї свободи був саме прогрес – професійний, світоглядний, мотиваційний, осмислений, оскільки свобода за ради самої свободи може принести не лише позитивні результати.

 

І ще один важливий символічний нюанс. Якщо записати усі дев’ять однозначних чисел в один рядок, то неважко помітити, що п’ятірка у цьому нумерологічному «строї» займає серединне місце. Зліва від неї вишикувалися чотири простіші числові знаки, а справа – чотири  більш складних. Така унікальна позиція дозволяє припустити, що наступний рік буде періодом переходу від суто земних, матеріальних прагнень до більш високих смислів, коли важко обійтися без духовного осмислення дійсності.

 

Щоправда, тут важливо уточнити ось який нюанс. П’ятірка – це, скоріше, буква, а не дух вселенських законів. Під її впливом у суспільстві посилиться роль церковних інституцій. Але оскільки традиційні батюшки останнім часом почали, умовно кажучи, масово пересаджуватися на мерседеси, підірвавши репутацію канонічних приходів, то у віруючих людей може з’явитися запит на різноманітних гуру і лже-пророків. Адже святе місце порожнім довго не буває. Не виключено, що хтось спробує, навіть, створити якусь нову церкву або релігійне вірування, адаптоване під сучасні реалії. Тут дійсно треба бути пильним, аби не потрапити до пастки новоявлених ловців душ, що доводитимуть свою авторитетність при допомозі усіляких психологічних маніпуляцій.

 

Загалом, таке поняття, як «авторитет» проходитиме наступного року досить серйозну перевірку. Скажімо, якщо четвірка 2020-го року влаштувала екзамен управителям диктаторського штибу (у системі Таро четвертий аркан має назву «Імператор»), то зараз усі лідери країн (компаній, фірм) проходитимуть тест на істинне лідерство. І якщо котрийсь «Акела промахнеться», відновити свій авторитет йому буде вкрай непросто. «Акелі» під цю марку пригадають все, тому новий рік може бути періодом, коли інформаційний простір буквально накриє сили силенна компроматів.

 

Можна також з великою вірогідністю припустити, що лідери держав, які намагаються законсервувати зручний для себе світ і вперто не приймають запит суспільства на прогрес, втратять свої посади з найрізноманітніших причин. Це якраз той випадок, коли на боці незгодних людей будуть ще й вселенські енергії.   

 

У цілому ж, п’ятірка – відкрите, креативне, волелюбне, рухливе, прогресивне число. Її підопічні люблять вивчати новий досвід і запроваджувати новітні світові тренди. То ж, панове, виходьте зі своїх зон комфорту і частіше усміхайтеся. Енергія року зобов’язує.

 

 

У нову реальність на старому дивані не в’їдеш          

- А як же пандемія? Куди виходити з цими локдаунами? І як загалом зміниться ситуація з коронавірусом?

 

- У рік п’ятірки ситуація може змінитися будь-яким чином (привіт новому британському вірусу), але як би не йшлося далі, усе, зрештою, піде нам на користь. Просто тут варто усвідомити ось яку важливу річ. Наразі серйозні зміни переживає в цілому наша планета, оскільки її енергетика стає більш легкою та духовною. І ті, хто хочуть в’їхати у нову реальність на своєму улюбленому антикварному (вважай, анахронічному) дивані, можуть пережити лихо набагато серйозніше, ніж це.

 

Словом, якщо приходить проблема, варто запитувати не: «За що?», а «За ради чого?». І коли відповідь після тривалих роздумів таки знаходиться (а під тиском болячок думається швидше), усі пазли сходяться у цілісну красиву картинку. Або некрасиву. Як-то кажуть, кожен випадок унікальний, але цілком придатний для осмислення і розуміння. Всесвіт спілкується з нами мовою символів. Ковід – просто один із них.

 

Ще сьогодні часто доводиться чути таку фразу: «Світ більше ніколи не буде колишнім». І слава Богу! Можливо, оці карколомні проблеми таки відкриють нам очі на самих себе, і ми нарешті зрозуміємо, що жити отак, як живемо зараз – досить згубна річ. Ковід – це найпростіше, що сьогодні з нами могло трапитися, оскільки наші «заслуги» перед планетою могли б повернутися до нас і більш трагічним бумерангом.  Що сіємо, те й жнемо. Всесвітом править закон причини і наслідку.

 

Загалом, п’ятірка – ще той трансформатор. Аби вона ваше життя не перетворила на хаос, витрушуючи усе, що гальмує персональний прогрес, почніть змінюватися добровільно. І тоді потреби у ковіді точно не буде.  До речі, наступний рік – ідеальний період для прощання з усіма згубними звичками, а також з лінню, що вважається матір’ю одразу усіх пороків.  Може трапитися і зворотна історія. Це коли свобода так заволодіває свідомістю, що кортить не лише податися в мандри, а й спробувати щось згубне, але при цьому звабливе – наркотики, алкоголь, усілякі ігри, рулетку, сексуальні пригоди. Ось такий досвід набувати на п’ятірці точно не треба, оскільки «затягне» надовго.

 

 

 Острів стабільності у пост-радянському «океані»                

  Пані Ларисо, а які глобальні зміни чекають на Україну?

 

- Зміни таки дійсно будуть глобальними, оскільки 2020-й став роком завершення в Україні одразу двох крупних нумерологічних циклів. Старі енергії дозволили нам здобути незалежність і пройти період первинного накопичення капіталу. Тепер потрібно йти далі, враховуючи нові реалії своєї ж нумерологічної програми. А вона така, що владі (незалежно від персоналій) більше не вдасться ігнорувати такий важливий фактор, як соціальна справедливість. Ось ця ганебна ситуація, коли олігархічні клани роками вимивають з України сотні мільярдів доларів, годуючи нас байками про найбіднішу країну Європи, далі буде просто не сумісною з фізичним існуванням нашого суспільства. Люди ніби прокинуться від заколисливого сну, навіяного усе тими ж олігархічними телеканалами, і почнуть задавати питання на кшталт: «Хто ми є?», «Куди йдемо?», «Чому у нас низькі зарплати і відсутній соціальний захист?», «Чому в аграрній країні голодують пенсіонери і скільки цей «бардак» триватиме ще?»  Тобто в людях прокинеться самоповага, і вони більше не захочуть миритися з тією соціальною несправедливістю, яку нас вмовили сприймати як щось неминуче або таке, що склалося по причині недолугості самої України. Це велика брехня, на яку нарешті відкриються очі. Не у всіх, звичайно, але у багатьох. Подібний натрій у суспільстві триватиме фактично до осені. Особливо ситуація загостриться весною. Десь з кінця березня.

 

- Тобто нас очікує третій Майдан?

- Я б сказала – маленькі «галузеві» майдани на кшталт профспілкової активності. Причому людям буде важливий не стільки хліб насущний, скільки почуття власної гідності і отримання можливості для повної самореалізації. З цим наразі у нас є чимало проблем.  

 

Загалом, теперішній, 2020-й рік, можна порівняти з великими жнивами, упродовж яких збиралося до купи усе, що було посіяне і зрощене упродовж останніх трьох десятиліть. Урожай міг бути набагато кращим,  але попри все у вітчизняних запасниках з’явилося чимало нетлінних речей, які гарантуватимуть економічний ріст вже у недалекому майбутньому. 

 

Наша «нетлінка», скажімо, містить таку, без сумніву, прогресивну річ як зростання активності і самостійності громад. Загалом, ваш сайт і Харківський прес-клуб в цілому, відіграли тут чималу позитивну роль, висвітлюючи позитивний досвід тих,  кому випала доля стати у цій сфері першопрохідцем. Ми дійсно потроху вчимося брати відповідальність на себе, не чекаючи милості від проблемного центру, чого не скажеш про наших сусідів з пост-радянського табору. Не має жодного сумніву, що розквіт України розпочнеться саме з глибинки та регіонів, де людям усе зрозуміліше і ближче до тіла. Навіть, вже зараз, коли центральна влада пустила життя на самоплив, країна залишається стабільною, бо активна частина суспільства навчилася давати собі раду. З наступного року ця волелюбність зростатиме ще більше. Роль суспільства у розвитку держави стане незаперечним фактом, з яким доведеться рахуватися усім, хто марить державним кермом.

 

- Тобто  наступного року ми можемо розраховувати на певний економічний ріст?

 

 Десь з осені. Я б сказала так - трударі отримають шанс заробити, навіть, трохи більше, ніж достатньо на необхідне, тому усім працездатним є сенс встати з диванів, остаточно відірвавшись від апокаліптичних телевізорів. Там майстерно змодельоване пекло триватиме і далі, бо пануючим кланам дуже вигідно, аби ми у їхню рукотворну маячню ніколи не переставали вірити. А заодно не вірили у державу та самих себе. Але як кажуть, - по вірі вашій. Кому подобається, - смакуйте далі. Жити «зневіреним» - це теж вибір. Головне, аби вас самих влаштовував кінцевий результат.

 

Важливо усвідомити і ось яку річ. Світовий ринок праці з кожним роком ставатиме все більш технологічним. Людей частково замінюватимуть машини та алгоритми. Аби вижити у цій конкуренції, потрібно мати або кілька професій, або якийсь ходовий (унікальний) продукт. То ж наступного  року на економічний зріст можуть розраховувати ті, хто періоди цьогорічних локдаунів використав не на скигління у соціальних мережах, а для навчання або пошуку більш актуальних сфер діяльності.

 

І ще одне. Наступного року світ буде, скоріш за все, дуже нестабільним. Чимало проблем виникне у наших «пост-радянських» сусідів, які нарешті спробують розпрощатися зі своїми старими режимами. Тобто увійдуть у неминучий бурхливий перехідний період, який у нас вже фактично завершився. Саме тому життя в Україні може здаватися більш стабільним, ситнішим і спокійним. Таку перевагу важко не оцінити загалом, і в економічному сенсі зокрема. Попит на українські товари буде зростати.

 

Якщо ж послуговуватися мовою нумерології, то можна сказати так. На наше з вами суспільне життя наступного року впливатимуть енергії як універсальної (планетарної) п’ятірки, так і одиниці нового персонального (українського) року. Ці обидва числа максимально налаштовані на новизну, прогрес, кардинальні зміни. Саме тому в Україні  швидко минатиме все, що вже втратило свою актуальність і не вписується у програму двох нових крупних циклів. А ті, у свою чергу, проходитимуть під впливом вісімки і шістки, формуючи програму стабільності і соціальної справедливості. Можливо, наступний рік лише «засвітить» новітні тренди, але позитивні тенденції, навіть, тепер вже стануть досить помітними.

 

Загалом, нас чекає, без перебільшення, епохальний час. Виграють ті, хто готовий почати або прийняти нове. А ось за долю наших фірмових диванних філософів, яким завжди все не так, і тепер ручатися складно. Боюсь, що позитив для них не відкриється і наступного року. Але то вже їхня персональна історія.


← Вернуться обратно