Новости20.11.2020  У Харкові презентували виріб, що допомагає у боротьбі з СOVID-19

 

 

У Харкові презентували український Бактерицидний Ультрафіолетовий Модуль, який повинен уповільнити розповсюдження коронавірусу. Харківські активісти вимагають від місцевої влади примусового встановлення БУМ-ів у всіх громадських закладах міста.

У Харкові презентували виріб, що допомагає у боротьбі з СOVID-19

 

Винахід українських вчених EcoUVC-280 дезінфікує приміщення від шкідливих мікробів, бактерій та вірусів. На думку розробників, він допоможе значно зменшити темпи поширення коронавірусу СOVID-19. 

 

Та чим даний виріб краще за широко розповсюджені ультрафіолетові лампи?

 

Кварцова лампа — це джерело ультрафіолетових променів з довжиною хвилі від 205 до 315 нм. Тривала дія променів руйнує клітинну структуру бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів (цвіль, бактерії, грибок), розриваючи зв"язки у ДНК, що призводить до їхньої загибелі. Беручи до уваги той факт, що COVID-19 може жити на поверхнях поза організму впродовж 10 годин, ультрафіолетова лампа може бути ефективною у попередженні розповсюдження вірусу. Та варто зауважити, що такі лампи мають високу концентрацію озону і потенційний витік ртуті, які надзвичайно шкідливі для людини.

 

EcoUVC-280 має ті ж корисні властивості, що й кварцові лампи, але розроблений він за іншою технологією. Замість небезпечної ртуті у приладі використовують кристали. Тобто EcoUVC-280 є абсолютно безпечним у використанні.

 

EcoUVC-280

 

 

Втім встановлення технології може обійтись у копійку. Ціна залежить від площі випромінювання. За підрахунками виробників, 1 кв.м. покриття коштуватиме близько 2 тисяч гривень.

 

Харківські активісти, зокрема ГО слобідське козацтво, вимагають від місцевої влади примусового встановлення БУМ-ів у всіх громадських закладах міста. 

 


← Вернуться обратно