Новости16.10.2020  В Україну перед виборами прибули майже 70 міжнародних спостерігачів


Загалом ЦВК зареєструвала 127 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організаційВ Україну перед стартом місцевих виборів поступово почали прибували міжнародні спостерігачі: станом на 16 жовтня кордон перетнули майже сім десятків осіб. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram-каналі с посиланням на ДПСУ. 

"Державна прикордонна служба України повідомила, що вже прибуло 69 міжнародних спостерігачів", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні повинні відбутися наступного тижня у неділю, 25 жовтня. 

Нещодавно Центральна виборча комісія акредитувала на місцеві вибори 127 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій. Зокрема, серед них - 2 від Словацької Республіки, 4 – від Республіки Казахстан та 2 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

До слова, голосування на місцевих виборах в Україні відбуватиметься також у регіонах, які належать до червоної зони карантину. 

Однак, для осіб з симптомами застуди буде надано окрему кабінку, а при самоізоляції такі виборці зможуть проголосувати вдома. 


← Вернуться обратно