Новости16.10.2020  Профільний комітет Ради не зміг розглянути проєкт держбюджету-2021 через коронавірус

 

Бюджетний комітет Верховної Ради України 16 жовтня не зміг почати розгляд проекту державного бюджету на 2021 рік. Для легітимності засідання не зібралась достатня кількість депутатів, оскільки багато хто зараз лікується від коронавірусу і не можуть взяти участь у процесі.

 

Профільний бюджетний комітет Верховної Ради не зміг розглянути проєкт держбюджету-2021 через відсутність кворуму.  Про це розповів нардеп від "Слуги народу" Роман Каптєлов в коментарі "РБК-Україна" і народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк у Facebook.

Заплановане на сьогодні засідання відкрив і відразу ж закрив голова комітету Юрій Аристов через відсутність кворуму.

"Не було кворуму. Багато з нардепів захворіли. Так, коронавірусом, але деталей не знаю. Аристов відкрив комітет, кворуму немає, закрив і сказав, що поки чекаємо", - розповів Каптєлов.

Каптєлов також уточнив, що до проєкту держбюджету подано понад 2300 поправок. Найближчим часом секретаріат Ради повинен назвати нову дату розгляду бюджету в комітеті. Цю інформацію підтвердив і Железняк.  За його словами, були присутні лише 11 з 18 членів комітету.

"Уже офіційно - 11 з 18 нардепів необхідних для кворуму. Засідання не відбулося. Бюджету в жовтні не буде. Ну, все. Майже офіційно. Бюджету 20 жовтня не буде", - написав Железняк.

Раніше ASPI news повідомляло, що Давид Арахамія заявив, що "Слугам народу" вигідніше програти на місцевих виборах. Також відомо, що, за словами Арахамії, коаліція депутатів "Опозиційною платформи - за життя" і представників фракції "Слуга народу" неможлива.

 


 


← Вернуться обратно