Новости15.10.2020  Зеленський заявив, що право власності на землю – на 100% в українців

Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що реальне право власності на землю – на 100% в українців.

Про він написав у соцмережі.

"Можна багато говорити, а можна просто робити те, що обіцяв. Реальне право власності на землю – на сто відсотків у українців. Землі сільськогосподарського призначення передані з державної до комунальної власності. Тобто на рівень місцевих громад. Відповідний указ я підписав сьогодні на Чернігівщині.

Скажу відверто, це був дуже непростий крок. Було багато спротиву. Не менше – брехні та маніпуляцій. Все як завжди. Але, на мій погляд, це один із цілком логічних і справедливих кроків, які наша команда зробила для повернення українцям реального права власності на землю. Яке було відібране понад століття тому.

Дивно, але Україна аж до цього року залишалася чи не єдиною державою у Європі й однією з небагатьох у світі, де було неможливо реалізувати право власності громадянина на землю. Взагалі. Але як можна говорити про сталий розвиток держави, коли у людей відібрали ключове право власності?", – пише Зеленський.

Він вважає, що саме через це українська земля залишалася недооціненою, а її справжні власники – в бідності.

За його словами, із семи мільйонів власників сільськогосподарської землі в Україні близько мільйона так і не дочекалися можливості реалізувати своє право. В той самий час у нас з"явився потужний прошарок "тіньових агробаронів".


← Вернуться обратно