Новости15.10.2020  Як харків’яни хочуть змінити метро: 5 пропозицій

 

Наша новина про петицію щодо заміни дверей в метро на більш зручні викликала жваві дискусії в коментарях. Ми зібрали інші пропозиції харків’ян щодо вдосконалення метрополітену. Деякі з петицій ще дійсні і ви можете їх підписати.

Як харків’яни хочуть змінити метро: 5 пропозицій

 

Вхід за пляшку

Ще в серпні харків’яни вимагали від міськради ввести оплату платіжною картою. Відповідна петиція встигла набрати 94 підписи. Підписати її можна ще протягом 61 днів.

Проте на цьому вимоги не зупиняються. Харків’яни хочуть сплачувати за допомогою телефонних додатків. Ця пропозиція зафіксована в двох петиціях. Жодна з них не набрала достатньої кількості підписів за весь час. 

Існують і більш екзотичні пропозиції. Базуючись на досвіді Риму, Стамбулу та Пекіну, в Харкові пропонують ввести оплату пластиковими пляшками. Петиція є досить популярною, бо набрала 1387 підписів, але для розгляду потрібно 5 тисяч.

Римське метро

“Давно чекаєте на потяг?

Метро, як і будь-який громадський транспорт, ходить за розкладом. Проте дізнатись цей графік складно. Табло над тунелем про це не інформує. Автор відповідної петиції вважає, що потрібне нове табло зі зворотнім відліком. Перша петиція із цим закликом набрала 206 голосів, друга — 393.

Також більш зручним користування метрополітеном, на думку автора наступної петиції, зробить наявність телевізорів у вагонах. На них пропонують показувати назву найближчих до станції вулиць та те, що на них знаходиться. Це зробить місто зручним для туристів.

Табло зі зворотнім відліком

Туалети

Якщо зважати на петиції, то у туалетів дві проблеми: кількість та вартість. Автори першої петиції вимагають побудувати по туалету на всіх 28-и станціях метрополітену. Ця петиція знайшла підтримку 413 харків’ян

Автори другої вимагають зробити їх безоплатними. Аргументують це  потребами людей з інвалідністю. Петиція набрала всього 129 голосів. Мабуть, харків’ян відлякнула назва “Приєднати туалети до метрополітену”.

Нові маршрути

За допомогою метро можна легко подорожувати по Харкову. Але не всі його точки охоплюються підземкою. Ще 2019 року була зареєстрована петиція з вимогою побудувати метро до Баварії.

Петиція не зібрала необхідних голосів, але її автора можна похвалити за скромність. Текст починається зі слів “Я, можливо, й не самий розумний містянин…”.

Нехай метро працює довше

Не всі харків’яни встигають скористатись метро, аби добратися додому. Тому автор наступної петиції вимагає, аби його роботу продовжили на півгодини.

Його аргументація наступна: у Харкові є підприємства, що працюють у дві зміни, тобто закінчують роботу о 00:00, дійти до метро 3-5 хвилин і вхід на станцію вже закритий. 

Петиція набрала 295 голосів. Час на її підписання вже закінчився.← Вернуться обратно