Новости16.09.2020  У Краснограді місцева влада заблокувала мовлення радіохвилі через вибори
 
Дар"я Левченко  

Зранку 16 вересня у Краснограді Харківської області зірвано мовлення радіокомпанії «Центр». Співробітники вважають, що це «маніпуляції» місцевої влади перед виборами.

 

У Краснограді місцева влада заблокувала мовлення радіохвилі через вибори

 

Вранці 16 вересня 2020 року колектив радіостанції не зміг потрапити до офісу. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Приміщення, де знаходяться передавач, студія та робочі місця, закриті на навісні замки та опечатані. Через це працівники та керівництво ТРК не можуть потрапити до офісу. Це призвело до того, що ранковий ефір зірвано, слухачі на радіохвилі можуть слухати «пустот». Можна так сказати – вибори почалися», - йдеться в повідомленні.

Директор ТРК «Центр» Андрій Копитько зазначає, що колектив уже неодноразово чув погрози від місцевих чиновників:

«Нам погрожували. Казали, що будуть проблеми, якщо не будемо клеїти передвиборчі борди, виготовляти макети, - говорить директор ТРК, яка крім радіомовлення, друкує газету, веде мовлення в інтернеті та надає різноманітні рекламні послуги»

колектив радіостанції «Центр» виявив, що «», - зазначає директор ТРК «Центр» Андрій Копитько.

У коментарі НСЖУ Андрій Копитько зазначає,

Саме керівництво Красноградської районної ради, якому належить приміщення телерадіокомпанії, наказало опечатати приміщення.

На місці інциденту уже працюють працівники Національної поліції, які фіксують свідчення керівництва ТРК «Центр».


← Вернуться обратно