Новости10.09.2020  Під Харковом ліквідували пошкодження газопроводу високого тиску, будинки почали підключати до мережі

У Харківському районі розпочали пуск блакитного палива до населених пунктів, які відімкнули від газу через аварію на трубопроводі


Під Харковом ліквідували пошкодження газ…

 

Про це повідомляє прес-служба АТ "Харківгаз".

 

За відомостями газової компанії, сьогодні, 10 вересня, з 9:00 почалися роботи з пуску газу мешканцям Харківського району, які внаслідок пошкодження газопроводу залишилися без палива. Роботи одночасно розпочаті в смт Коротич, селах Олешки, Олешки-Майський, Кандибівка, Рай-Оленівка.

 

"Робимо все можливе, аби переважна більшість наших клієнтів вже сьогодні могли приготувати смачну вечерю на газовій плиті. Тож не забувайте допускати представників газової компанії у будинки для відновлення газопостачання. Плануємо проводити роботи з відновлення газопостачання орієнтовно до 19:00. У темний час доби такі роботи виконувати заборонено", - зауважили у "Харківгазі".

 

Клієнтам, які сьогодні відсутні вдома, будуть відновлювати газопостачання протягом п"ятниці, 11 вересня.

 

Раніше повідомлялося, що під Харковом пошкодили газопровід високого тиску. Внаслідок таких дій було припинено газопостачання в 2,24 тисяч домоволодінь Харківського району. Без газу залишилися мешканці смт Коротич, сіл Олешки, Олешки-Майський, Кандибівка, Рай-Оленівка.

 

Поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостями за ч. 1 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Всі обставини події встановлюють працівники поліції.


← Вернуться обратно