Новости28.07.2020  Посадовець міськради забув задекларувати фiрму в Iспанii - ХАЦ


Родина директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимира Чумакова володіє фірмою в Іспанії, яка займається наданням в оренду нерухомості.
Посадовець міськради «забув» задекларувати фірму в Іспанії – ХАЦ

Як повідомляє «Харківській антикорупційний центр», посадовець не вніс до декларації фірму, яка належить його дружині та донці.

Про це стало відомо  з виписки з іспанського бізнес-реєстру.

За даними реєстру, Ольга та Аліна Чумакови володіють іспанською компанією ACTIVIDADES INMOBILIARIAS BEREZEN S.L, яка займається наданням в оренду нерухомості.

Фірма розташована у Жироні.

Нагадаємо, що раніше родина Чумакова придбала в Іспанії будинок та земельну ділянку.

Будинок площею 303 кв. м, власниками якої стали дружина Чумакова Ольга та дочка Аліна обійшовся їм в 16,39 млн грн. Також було придбано земельну ділянку площею понад 27 соток, вартість якої не вказана. Купівлю було здійснено 13 червня 2019 року.

 

http://nashigroshi.org/2020/05/26/rodyna-dorozhnyka-kernesa-kupyla-v-ispanii-budynok-za-16-mil-yoniv-ta-shche-27-sotok-zemli/

 

Вже 10 років, Володимир Чумаков – людина з найближчого оточення Геннадія Кернеса, очолює Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. За цей час створене ним ТОВ «Паркінг+» стало головним ремонтником доріг в місті, отримавши понад 1 млрд. бюджетних гривень. При цьому деякі магістралі доводиться ремонтувати кожен рік.

 

Крім того, цим департаментом постійно цікавляться правоохоронці.

 

Тож ХАЦ створив лонгрід, де зібрав цікаві історії з життя Володимира Чумакова

 

https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/2511585332451011/

 


← Вернуться обратно