Новости28.07.2020  ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ БМ "БУЛАТ"

ДП "Завод імені В.О. Малишева", що входить до складу ДП "Укроборонпром" передав військовим чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ "Булат".

Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпром".

Зазначено, що станом на липень 2020 року 50% державного контракту виконано підприємством з дотриманням обумовлених строків.

"Ми не лише провели заводський ремонт машин за технічним станом, але й встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. Завдяки новій радіостанції та сучасним засобам навігації наші військові зможуть зручніше і оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби", – повідомив генеральний директор ДП "Завод імені В.О. Малишева" Василь Крилас.

"Відновлені "Булати" успішно пройшли усі необхідні полігонні випробування. Зокрема, бойові машини здолали відстань у 100 кілометрів, продемонструвавши відмінну роботу під час руху, показали гідні результати стрільб та інших полігонних тестувань. Після приймально-здавальних випробувань оновлену техніку передано Міністерству оборони України", - зазначили в пресслужбі.

БМ "Булат" – основний бойовий танк, який використовується в танкових військах ЗСУ. Ця бойова машина – глибока модернізація танка Т-64Б. Протягом останніх чотирьох років на ДП "Завод імені В.О. Малишева" відремонтували після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні БМ "Булат". Фахівці "ЗІМ" не тільки відремонтували військову техніку, а й здійснили модернізацію із покращенням тактико-технічних характеристик машини. Зокрема, на них встановили нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також прилади прицілювання та нічного бачення.


← Вернуться обратно