Новости26.06.2020  Харківський нардеп розповів, що не так з Конституцією України


“Конституційні норми просто не виконуються. Абсолютно всі суб’єкти влади зловживали власними повноваженнями. Десь це робив парламент, десь президент”, - зазначив народний депутат України Олександр Бакумов і поділився власною думкою щодо головного документа країни.

Харківський нардеп розповів, що не так з Конституцією України

 

28 червня українці святкуватимуть День Конституції. Напередодні цього свята депутат України, член фракції «Слуга Народу» Олександр Бакумов поспілкувався з журналістами. Бесіда відбувалась у форматі круглого столу. Серед іншого, народний обранець поділився власною думкою щодо головного документа країни.

          «Я глибоко переконаний, що та Конституція, яка була прийнята в 1996 році, той текст, основа, що була закладена — досі є актуальними. Якихось фундаментальних змін вона не потребує. Можливо поставити питання за певними процедурами,  про те, щоби ця Конституція виконувалась».

Бакумов упевнений, що нашу Конституцію не потрібно порівнювати з конституціями інших країн, адже головний документ окремої країни є унікальним, адаптованим під особливості суспільства, його культуру та самобутність. 

Якщо порівнювати за закладеними демократичними засадами, то, на думку нардепа, вона посідає провідне місце серед країн Європи.

«Слуга Народу» вбачає проблеми не в самому законі, а в його дотриманні.

«Я вважаю, що кожен із суб’єктів влади повинен дотримуватися цих встановлених процедур, передбачених Конституцією України. Якщо ми подивимось в історію України, то побачимо, що всі суб’єкти зловживали своїми правами, навіть порушували. Десь це робив парламент, десь президент. Для того, щоби цьому запобігти, потрібно встановити більш жорстоку відповідальність».

Повну бесіду можна переглянути за посиланням.


← Вернуться обратно