Новости25.06.2020  У Харкові пройшов форум для лідерів думок та громадських активістів


У програмі заходу були представлені 4 панельні дискусії, у яких виступило понад 20 експертів. 

У Харкові пройшов форум для лідерів думок та громадських активістів

 

25 червня 2020 року в Харкові відбулась заключна панельна дискусія "Форуму Лідерів Змін"— заходу, який об"єднав експертів і  лідерів думок із різними точками зору. Метою форуму було дослідити можливості взаємодії активістів і влади.

"Нові обличчя є і ви зможете побачити та послухати тих, хто може міняти політику суспільства", — запевнив ініціатор форуму, президент Асоціація приватних роботодавців Харківської області Олександр Чумак.

Учасники форуму спілкувалися з лідерами, обмінювалися досвідом та думками, презентували успішні проєкти взаємодії громадського сектору, представників молоді, влади та бізнесу. Форум проходив відразу на кількох майданчиках Харкова. У Харківському прес-клубі відбулися панельні дискусії «Сталий розвиток: можливості та виклики», «Рівність matters» та «Громадянське суспільство поспішає на допомогу».

Під час цих зустрічей учасники форуму говорили про співпрацю між бізнесом, громадськими організаціями та владою. Були підняті питання, як громадам та суспільству реагувати на кліматичні проблеми, формувати екологічну свідомість та управляти відходами, скорочувати викиди, переходити на відновлювальну енергетику, про гендерну рівність у бізнесі та політиці, вплив жінок на політику та квоти у виборчих органах влади, про адаптивність НУО та виклики карантину, комунікацію між представниками громадянського суспільства, особливості роботи громадських організацій сходу України. Відбулися також панельні дискусії з питань децентралізації та проведення місцевих виборів 2020 року.


← Вернуться обратно