Новости25.06.2020  На Сахновщині служба зайнятості інформує про отримання допомоги для збереження робочих місць на час карантину

 

1

 

Фахівці Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі –  Сахновщинської районної філії ХОЦЗ) продовжують співпрацю з фізичними особами-підприємцями з інформування про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

У Сахновщинській райдержадміністрації за сприяння голови РДА Максима Карплюка відбулась нарада з питання дії державної програми підтримки малого і середнього бізнесу та фізичних осіб–підприємців у період карантину. Директор Сахновщинської районної філії ХОЦЗ Наталя Калініна поінформувала присутніх про порядок оформлення документів для виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Окреслила переваги використання цього виду допомоги для збереження робочих місць.

На сьогодні у Сахновщинському районі пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю у період карантину подали 70 ФОП, по 57 справам вже отримано позитивні рішення, решта – на стадії перевірки. Усього такий вид підтримки отримали 6 роботодавців на 26 найманих працівників у розмірі близько 70 тисяч грн.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-sahnovshchyni-sluzhba-zaynyatosti-informuye-pro-otrymannya-dopomogy-dlya-zberezhennya


← Вернуться обратно