Новости31.05.2020  На Валківщині безробітні долучаються до громадських робіт тимчасового характеру

 

1

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості продовжує залучати безробітних до участі в громадських роботах тимчасового характеру. Протягом квітня-травня поточного року у них взяли участь 42 особи. Заробітні плати тимчасових працівників повністю фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

У Ков’язькій селищній раді та Мельниківській сільській раді виконуються роботи із ліквідації сміттєзвалищ. По Сидоренківській сільській раді виконано роботи у приватних будинках одиноких осіб похилого віку та людей з інвалідністю.

У Високопільській та Баранівській сільських радах упорядковано території кладовищ. У Шарівській сільській раді проводяться роботи з упорядкування дитячих майданчиків, фарбування гойдалок, пісочниць.

В Олександрівській сільській раді відбулися ремонтні роботи біля братської могили, укладання тротуарної доріжки біля сільського клубу. У Старомерчицькій селищній раді та Черемушнянській сільській раді тимчасові працівники упорядкували та пофарбували меморіал загиблих захисників Вітчизни, покосили траву, висадили дерева й квіти. 
 

 
https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/na-valkivshchyni-bezrobitni-doluchayutsya-do-gromadskyh-robit-tymchasovogo-harakteru-0


← Вернуться обратно