Новости22.05.2020  Коли НЕ ТРЕБА відкривати свій бізнес

 

Якщо ви прагнете радикально змінити своє життя, наприклад, почати власну справу, - це, звичайно, добре. Але, можливо, бізнес зовсім не для вас?

Коли НЕ ТРЕБА відкривати свій бізнес

 

Сьогодні майже половина українців хотіла б мати або вже має власну справу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”. Найбільше серед тих, хто хотів би стати підприємцем, молодь: майже три чверті виявляють бажання мати власний бізнес.

Здається, всі вони переконані, що бізнес - саме для них. Якби це було так, то, цілком ймовірно,  вже зараз вони були б підприємцями! Але чи це не помилка? Ми пояснимо, чому вам, можливо, НЕ ТРЕБА відкривати власний бізнес.

Фондовий ринок США закрився зростанням - Korrespondent.net

Бізнес закривається!

Реальність значно жорсткіша за будь-яку мрію: 2019 року зареєструвалося понад 256 тисяч нових ФОП, а закрилося - 213 тисяч.  Тобто скільки відкривається, стільки й закривається. Сумна статистика, хіба не так?

Може причина в економічній кризі? Аж ніяк, ВВП України з 2018 по 2019 виріс з 130,8 мільярдів до майже 150 мільярдів доларів. Тобто на 3,8 % - не так вже й погано. Про жодну кризу мова не йде.

Виходить, проблема аж ніяк не в цьому. Насправді вашу справу швидше зруйнує ваша ж фінансова недолугість, нерозуміння ринкових правил і невміння правильно проводити рекламну кампанію. І жодної кризи не потрібно!

Усталость от работы в офисе — www.wday.ru

Бізнес не дає щастя!

Вам слід одразу зрозуміти: у житті підприємця панує хаос. Власна справа у подальшому вимагатиме спілкування з великою кількістю незнайомих людей, нести відповідальність за себе і своїх співробітників.

Свого часу Кріс Броган, президент компанії “Human Business Works”, розказав в одному з інтерв’ю, що його підприємницька діяльність стала причиною затяжних депресій (ними 30-річний консультант страждає вже кілька років). Його колега, Алдона Амблер, пояснює це так:

“Якщо  ви працюєте над проєктом вже тривалий час, із стартапу він починає перетворюватися на стабільно функціонуючу компанію, а розбиратися з рутинними справами - вже не так цікаво. Інший варіант: ви можете перестати відчувати себе корисним суспільству, клієнтам і партнерам. Насправді багатьом бізнесменам здається, що вони займаються дурницями. А ось кілька підприємницьких невдач поспіль можуть легко вибити з колії”.

Проблемы в семье: почему они возникают? | Любовь и семья

Бізнес руйнує соціальні зв’язки!

Безліч людей, які досягли успіху, насправді є трудоголіками. Вони працюють без вихідних, відпусток і лікарняних.

Ви знали, що Ілон Маск зізнавався: у нього протягом чотирьох років не було відпустки? Ви чули колись, щоб Білл Гейтс працював без вихідних шість років поспіль? Чи читали про розробника браузера Netscape Джеймі Завінського, який під час роботи над проєктом не спав по кілька діб?

А тепер уявіть, наскільки сильно це заважає тримати міцний зв’язок із сім’єю або друзями. Додайте до цього постійну напругу і повну невпевненість... Ну що, зараз ви інакше уявляєте життя бізнесмена?

Стать богатым просто: Несколько ритуалов по увеличению дохода ...

Бізнес вимагає грошей!

Відсутність коштів на відкриття справи може стати серйозною перешкодою в реалізації своїх задумів. Справа в тому, що для всього потрібні фінанси. Якщо ви відкриєте бізнес, то оренда приміщення, зарплатня працівникам, оплата реклами й транспортування продукції забиратимуть у вас щодня все більше грошей.

Врешті-решт, кожен бізнесмен хоче мати “подушку безпеки” -  певну суму на той випадок, якщо справа “прогорить”.

У банківській установі брати ці гроші небезпечно, можна навіки залізти в борги. Але, з іншого боку, кредит - це єдина можливість для бізнесмена-початківця увійти у вищу лігу.  Тож якщо ви хвилюєтеся за свої кошти - не варто витрачати їх на власну справу. Цілком ймовірно, що ви їх втратите.


← Вернуться обратно