Новости14.02.2020  У м. Первомайський на ярмарку безробітним пропонували понад 300 вакансій

 

1

 

У Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для безробітних осіб. На заході понад 300 актуальних вакансій різного спрямування представили 15 роботодавців Харкова та Первомайського району, серед яких – АТ «ХАРП», КП «Тролейбусне депо №2», АТ «Харківобленерго», КП «Харківські теплові мережі», Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України, ТОВ «Терра» та інші. Представники підприємств презентували учасникам заходу роботу з гідними умовами праці та заробітною платою від 5 до 15 тис. грн. на посадах дезінфектора, інженера-програміста, лікаря, кондуктора громадського транспорту, водія тролейбуса тощо.

 

Фахівці служби зайнятості інформували відвідувачів про послуги служби зайнятості з професійного самовизначення та пошуку роботи, допомагали у складанні резюме. Безробітні зацікавилися можливостями отримати нові знання на базі Освітнього порталу Державної служби зайнятості.

 

Представники Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували свої освітні послуги, розповівши відвідувачам про умови і терміни навчання за запитуваними професіями на ринку праці.

 

Загалом захід відвідали близько 150 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-m-pervomayskyy-na-yarmarku-bezrobitnym-proponuvaly-ponad-300-vakansiy

 


← Вернуться обратно