Новости27.12.2019  Харківська служба зайнятості відібрала 130 осіб для працевлаштування у Державі Ізраїль

 1

 

У рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях ринку праці Держави Ізраїль та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль триває підбір кандидатів на працевлаштування в Державу Ізраїль.


Завдяки плідній співпраці Харківської обласної служби зайнятості з Громадською організацією «Велика ідея» протягом 2019 року підібрано 130 осіб. Найбільша кількість кандидатів зареєстрована  Харківським міським центром зайнятості – 31 особа, Лозівським міськрайонним центром зайнятості – 15 осіб, Балаклійською районною філією Харківського обласного центру зайнятості та відділом надання соціальних послуг у Дворічанському районі Куп’янського міськрайонного центру зайнятості – по 11 осіб, Вовчанською районною філією – 9 осіб. Протягом поточного року успішно склали професійний іспит та вирушили на роботу до Ізраїлю 19 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/harkivska-sluzhba-zaynyatosti-vidibrala-130-osib-dlya-pracevlashtuvannya-u-derzhavi-izrayil

 


← Вернуться обратно