Новости29.11.2019  У Валках підбили підсумки організації громадських робіт у 2019 році

1

 

У Валківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено семінар-практикум з організації громадських робіт. До заходу долучилися голови сільських рад району. Учасники проаналізували практику проведення суспільно-корисних робіт, ефективність залучення коштів місцевих бюджетів та фінансування за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 

 

Досвідом організації громадських робіт із соціально вразливими верствами населення поділились голови Високопільської, Мельниківської та Баранівської сільських рад. Протягом 2019 року тут проходили роботи з прибирання території, заготівлі дров у житлових будинках людей літнього віку та осіб з інвалідністю.

Огульцівська та Костівська сільські голови залучали безробітних до робіт з інформування населення про житлові субсидії.

 

Напрацюваннями з організації робіт з допомоги сім’ям учасників та постраждалих у АТО/ООС поділився Заміський сільський голова.

Сторони відпрацювали алгоритм взаємодії центру зайнятості та органу місцевого самоврядування при організації громадських робіт. Визначили пріоритетні напрямки на наступний рік: роботи із соціально вразливими верствами населення, роботи з захисту навколишнього середовища тощо.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/u-valkah-pidbyly-pidsumky-organizaciyi-gromadskyh-robit-u-2019-roci


← Вернуться обратно