Новости29.11.2019  У Харківському обласному центрі зайнятості відбувся тренінг з удосконалення навичок консультанта роботодавця

1

 

У Харківському обласному центрі зайнятості пройшов перший тренінг для консультантів роботодавців базових центрів зайнятості та філій Харківського обласного центру зайнятості. Модератором тренінгу стала начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ХОЦЗ Інна Прохоренко.

 

«Упровадження нової методики надання послуг роботодавцям сьогодні надзвичайно актуально. Ключовим фактором успіху є кваліфікація та професійне удосконалення наших співробітників. Сьогодні ми повинні навчитись розуміти індивідуальні потреби кожного роботодавця та зробити послуги максимально доступними та зручними для кожного клієнта служби зайнятості»,-  відзначив директор ХОЦЗ Володимир Міненко.

Під час групових вправ визначали як за 30 секунд зацікавити роботодавця, що потрібно знати перед спілкуванням з роботодавцем по телефону, що впливає на імідж служби зайнятості. Учасники тренінгу відзначили, що командна робота, розвиток комунікативних навичок, здобуття нових компетенцій стали найважливішими складовими заняття.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkivskomu-oblasnomu-centri-zaynyatosti-vidbuvsya-trening-z-udoskonalennya-navychok

 

 

 

 


← Вернуться обратно