Новости26.11.2019  На Куп’’янщині школярі вчилися співвідносити свої здібності й нахили з потребами ринку праці

 

 1

 

Протягом листопада цього року фахівці Куп"янського міськрайцентру зайнятості спільно з соціальними партнерами провели низку профорієнтаційних заходів для школярів.

 

Так, для учнів Грушівської загальноосвітньої школи та Нечволодівського навчально-виховного комплексу були проведені профінформаційні зустрічі. У заходах взяли участь понад 60 учнів. Фахівці служби зайнятості надавали старшокласникам поради, як уникнути помилок при виборі професії, співвіднести своє покликання, здібності й нахили з потребами ринку праці. Школярі зацікавились можливістю пройти профорієнтаційне онлайн-тестування для визначення свого психологічного профілю. Також обговорювалися питання запобігання дитячому насильству та булінгу у школах.

 

До участі у заходах долучилися Служба у справах дітей Куп’янської райдержадміністрації, Куп’янське бюро правової допомоги та Куп’янський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-kupyanshchyni-shkolyari-vchylysya-spivvidnosyty-svoyi-zdibnosti-y-nahyly-z-potrebamy-rynku


← Вернуться обратно