Новости20.11.2019  Безробітний із Харківського району з допомогою служби зайнятості працевлаштувався за новим фахом

1

До Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  за допомогою у працевлаштуванні звернувся Віталій Рудь. Маючи великий досвід роботи з електронними приладами, протягом останніх років чоловік розвивав власну справу, але врешті був змушений змінити рід діяльності.

Зважаючи на те, що самостійні спроби безробітного працевлаштуватися не дали результату, фахівці служби зайнятості надали йому всі необхідні профінформаційні та профконсультаційні послуги. Після участі в семінарі з презентації освітніх послуг Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) чоловік висловив бажання отримати нову професію.

Фахівці служби зайнятості направили В. Рудя на навчання в ХЦПТО ДСЗ за професією «налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням». Успішно пройшовши навчання та практику в Товаристві з обмеженою відповідальністю «УМТК», слухач відмінно склав іспит. Оскільки колишній безробітний зарекомендував себе як сумлінний і відповідальний працівник, роботодавець запропонував йому працевлаштування. Наразі В. Рудь розпочинає свою професійну діяльність у ТОВ «УМТК» за новим фахом і дякує працівникам служби зайнятості за допомогу в отриманні нової професії.

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/bezrobitnyy-iz-harkivskogo-rayonu-z-dopomogoyu-sluzhby-zaynyatosti-pracevlashtuvavsya-za


← Вернуться обратно