Новости18.11.2019  У Харкові відбувся ярмарок робочих місць «Політех-2019»

1

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь у відкритті ярмарку робочих місць «Політех-2019», який днями пройшов у спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

 «Служба зайнятості є сучасною європейською структурою з великою кількістю новітніх, мобільних та дистанційних сервісів! Сьогодні представлено понад 95 тис. актуальних вакансій від роботодавців по всій Україні,  з них майже 6,2 тис. вакансій у Харківській області, у тому числі понад 4,2 тис. пропозицій роботи по Харкову», - зазначив В.Міненко.

За його словами Харківська служба зайнятості пропонує молоді сучасний інтернет-ресурс «SmartJob». Це унікальний контент, який наразі надає можливість переглянути відеокурси, взяти участь у вебінарах, отримати відеоконсультації, скласти відеорезюме тощо.

Наразі в Україні вузи почали реалізовувати пілотні проєкти по впровадженню дуальної форми здобуття освіти, що  передбачає поєднання навчання в закладі освіти та стажування на підприємствах. Харківська обласна служба зайнятості буде разом із НТУ «ХПІ» поглиблювати практику дуальної освіти у ІТ-професіях у співпраці з такими компаніями як «NIX», «Grid Dynamics», «Source IT» тощо.

Під час заходу В. Міненко поспілкувався з представниками компанії «ВIIR», що спеціалізується у вітроенергетиці та інших відновлюваних джерелах. Домовились про поглиблення співпраці з Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

Фахівці служби зайнятості презентували новітні послуги з профорієнтації та пошуку роботи, розповідали про перспективи окремих професій і допомагали пройти профорієнтаційне комп’ютерне тестування.  Студентам, які навчаються за заочною або вечірньою формою навчання, розповідали  про можливість отримати робітничу професію в ХЦПТО ДСЗ

У ярмарку робочих місць «Політех-2019», який проводиться уже протягом 15 років, взяли участь 50 роботодавців, які презентували свої вакансії, розповіли про умови праці, рівень заробітної плати, соціальні гарантії тощо. Студентам пропонували розглянути можливість проходження практики безпосередньо на підприємстві з перспективою подальшого працевлаштування.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно