Новости18.11.2019  Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості випустив групу професійних перукарів

1

 

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  відбувся випуск групи перукарів-модельєрів. Протягом п’яти з половиною місяців слухачі опановували теорію перукарської справи, набуті знання застосовували у виробничій майстерні. Навчились матеріалознавству, спеціальному малюванню, гігієні та санітарії, основам професійної етики тощо.

Виробничу практику по закріпленню здобутих вмінь майбутні перукарі проходили у салонах краси Харкова та Харківської області.


По завершенню навчання слухачі отримали свідоцтва державного зразка з кваліфікацією «перукар». Більшість з них вже працевлаштувались до салонів краси та  перукарень. Деякі розглядають можливості відкрити власний бізнес у сфері краси.

 

Всього з початку року  за сприяння служби зайнятості 31 безробітний проходив навчання у ХЦПТО ДСЗ за професією «перукар (перукар-модельєр)», 30 з них працевлаштовані.

 

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/harkivskyy-centr-profesiyno-tehnichnoyi-osvity-derzhavnoyi-sluzhby-zaynyatosti-vypustyv-grupu


← Вернуться обратно