Новости18.11.2019  #HairForShare: як мережа салонів краси допомагатиме онкохворим дітям


1

 

«Допомагати – легко. Запишись на стрижку!» - із таким девізом мережа салонів краси G.Bar долучилася до всесвітньої акції #HairForShare. Метою ініціативи є зробити перуки для онкохворих дітей, які втратили власне волосся через хіміотерапію.

 

Про акцію співвласниця салону Валерія Бородина дізналася від свого знайомого, співака та ведучого Володимира Дантеса. Як розповідає Лєра, вона не думала ані секунди і відразу погодилася долучитися, адже сама нещодавно розмірковувала про подібну ідею. У липні серед працівників G.Bar був корпоратив, на який бізнесвумен збиралася прийти в образі Келлі із серіалу Беверлі-Хіллз. Але спільного між блондинкою із кіно та брюнеткою Валерією не було нічого. Тож власниця салонів вирішила знайти хоча б перуку.

 

«Я дуже добре пам’ятаю, як у той самий день у пробці, по дорозі на наше свято, до мене дійшло, що є люди, яким перука потрібніше. Є жінки, які не просто хочуть змінити образ на день, а яким це допоможе красиво пережити період складної реабілітації.» - розповідає Валерія Бородіна у відео на своїй сторінці в Instagram.

 

Разом з подружкою, а по сумісництву другою співвласницею мережі G.Bar Сабіною Мусіною, жінки вирішили зробити 50 перук для онкохворих дітей. Що для цього потрібно?

По-перше, для 50 перук знадобиться 150 сміливих дівчат зі всієї України, які готові пожертвувати 30 сантиметрами свого волосся. Тож усіх довговолосих красунь, які хочуть змінити образ та одночасно заробити собі плюсик до карми, запрошують до будь-якого G.Bar. Така стрижка буде безкоштовною, а в подарунок напам"ять про крутий вчинок героїні отримають браслет від Guzema Jewelry, розроблений спеціально для акції #HairForShare.

 

Сабіна розповідає, що все дитинство проходила з довгим волоссям через бажання мами. А потім безжалісно відрізала косу та залишила лише кілька сантиметрів: «Мені дуже шкода, що в далекому 2015 році, чи ще в більш ранньому дитинстві у мене не було можливості віддати своє волосся».

 

По-друге, на виготовлення перук потрібно 300 000 гривень. Тому по 50 гривень з будь-якої стрижки в G.Bar будуть надходити до фонду акції. Якщо стрижка не потрібна, але долучитися до акції дуже хочеться – можна самостійно зробити грошовий внесок на сайті фонду. Посилання на нього можна знайти на сторінці будь-якого G.Bar в Instagram.

 

У Харкові є два салони мережі. Один із них великий, на вулиці Ярослава Мудрого 10. Другий маленький, на Клочківській 93. Записатися можна зателефонувавши за номером 095 28 58 111.


Дедлайн акції – 13 січня. Тож час на «подумати» ще є. Але пам’ятайте – допомагати легко. Просто запишись на стрижку. Для тебе це коса, а для когось – це мрія.

1

 

Юлія Якушева, слухачка Школи журналістики

Харківського пресклубу.


← Вернуться обратно