Новости07.11.2019  На Кегичівщині кар’єрний радник прискорив працевлаштування безробітного

1

 

Безробітний Сергій Кочка працевлаштувався на посаду оператора котельні за допомогою кар’єрного радника Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

 

Сергій Кочка звернувся до фахівців Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з прагненням знайти роботу. В осінньо-зимовий період чоловік працював оператором котельні. Згідно розробленого плану працевлаштування, кар’єрний радник направив безробітного на навчання в Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Основи безпеки праці на підприємстві.». У ході навчання безробітний осучаснив власні знання та отримав  допуск до робіт з підвищеною небезпекою. 

 

По завершенні навчання кар’єрний радник запропонував безробітному вакансію оператора котельні товариства з обмеженою відповідальністю «Володар-Кегичівка» та домовився про співбесіду з роботодавцем. Нині С.Кочка працює оператором котельні і цілком задоволений роботою, яка приносить йому постійний дохід.https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-kegychivshchyni-karyernyy-radnyk-pryskoryv-pracevlashtuvannya-bezrobitnogo

 

 


← Вернуться обратно