Новости05.11.2019  Мешканка Печеніжчини відкрила косметичний салон за сприяння служби зайнятості

1

 

Тетяна Клєщенко звернулась до фахівців Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Печенізької районної філії ХОЦЗ) після виходу з декретної відпустки. Протягом трьох років жінка займала посаду директора центру соціальних служб для молоді, але воліла змінити професійну діяльність. 

Дізнавшись про бажання Т.Клєщенко займатись підприємництвом, кар’єрний радник запропонував скористатись одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для відкриття власної справи. 

 

Необхідні знання для організації та ведення підприємницької діяльності Т.Клєщенко отримала від представників консалтингового сектору Печенізької районної філії ХОЦЗ та у ході навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки».

 

Наразі Т. Клєщенко відкрила власний салон краси. Надає косметологічні послуги, робить професійний візаж та перманентний макіяж, масаж.
Колишня безробітна стала партнером служби зайнятості та провела майстер-клас з візажу в рамках засідань клубу «Майстерня професій» Печенізької районної філії ХОЦЗ.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/meshkanka-pechenizhchyny-vidkryla-kosmetychnyy-salon-za-spryyannya-sluzhby-zaynyatosti


← Вернуться обратно