Новости04.11.2019  У Харкові служба зайнятості допомагала майбутнім абітурієнтам без упереджень визначати професійний шлях

 

 1

Харківська обласна служба зайнятості взяла участь у профорієнтаційній події  «Тест-драйв «Професія за покликанням», організованій Центром гендерної культури.

Метою заходу була допомога вступникам у виборі професії та подоланні пов’язаних з цим гендерних стереотипів.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запропонував відвідувачам майстер-класи  з в’язання іграшок, виготовлення брелоків, роботи з касовим апаратом та кріплення листів гіпсокартону. Дівчата, хлопці, а також їх батьки з однаковою цікавістю долучались до цих активностей.

Фахівці Харківської обласної служби зайнятості проводили для школярів профорієнтаційне комп’ютерне тестування. Кожен учасник отримав результати з детальним описом та рекомендаціям щодо найбільш підходящого особисто йому чи їй фаху.

 

У профорієнтаційному тест-драйві взяли участь вищі навчальні заклади, освітні організації та ініціативи Харкова. Для гостей були організовані лекції, воркшопи, виступи творчих колективів вищів та демонстрації можливостей дівчат у тих професіях, які традиційно вважаються «нежічночими».

 

1

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-sluzhba-zaynyatosti-dopomagala-maybutnim-abituriyentam-bez-uperedzhen-vyznachaty


← Вернуться обратно