Новости



04.11.2019  ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖУРНАЛІСТІВ ХАРКІВСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ


12 листопада світова журналістська спільнота проводила заходи, присвячені Міжнародному дню припинення безкарності за злочини проти журналістів. За статистикою «Індексу фізичної безпеки журналістів України» більше 90 відсотків справ, що розслідувались органами поліції, не потрапляли до суду. Безперечно, такий показник викликає занепокоєність і вимагає привертання особливої уваги до проблеми захисту журналістів. Непоодинокими також є випадки переслідування та нападів і на журналістів Харківщини, Донеччини та Луганщини.


Загальносвітова інформованість про скоєні злочини, безкомпромісне притягнення до відповідальності злочинців та правопорушників, створення безпечних та сприятливих умов для роботи журналістів, що виключають втручання та інші правопорушення по відношенню до них, є необхідним чинником для забезпечення прав і свобод журналістів як професіоналів та особистостей.


З метою зробити власний внесок щодо підтримки журналістів Харківський прес-клуб створив Центр правової підтримки журналістів, в якому надається безоплатна правова допомога журналістам. Протягом року юристами Центру було надано журналістам 150 консультацій. Якщо Ви журналіст і у Вас виникли питання, пов’язані з професійною діяльністю, Ви можете отримати консультацію кожного понеділка з 14.00 до 16.00 в офісі Харківського прес-клубу за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 9Б.

 

Також Ви можете написати нам на електронну адресу: club057kh@gmail.com або зателефонувати за номером 066-815-90-18. Телефон Гарячої лінії Центру : 073-267-51-75


← Вернуться обратно