Новости30.10.2019  Переселенець з Донеччини успішно розвиває бізнес за допомогою Харківської служби зайнятості

1

 

Після переїзду до Харкова з Соледару Донецької області, Юрій Світанько зареєструвався у міському центрі зайнятості (далі – ХМЦЗ). Чоловік має дві вищих освіти, працював на керівних посадах, але також мав бажання створити свій бізнес.

Консультації фахівців служби зайнятості допомогли йому прийняти рішення взяти участь у проєкті «Рука допомоги». Ю.Світанько планував створити мережу торговельних автоматів з продажу питної води.

Чоловік пройшов курс з основ підприємницької діяльності у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Під час навчання  Ю.Світанько розробив бізнес-план на тему: «Створення мережі торговельних автоматів з продажу питної води в розлив в тару покупцям», який подав на розгляд експертів проєкту «Рука допомоги». Успішно захистивши бізнес-план, майбутній підприємець отримав фінансову допомогу на закупівлю необхідного обладнання. 

На сьогодні Ю. Світанько успішно розвиває власну справу, має найманого працівника - внутрішньо переміщену особу. У подальших планах - розширення мережі автоматів з очистки та продажу питної води не тільки у Харкові але й у Харківській області.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/pereselenec-z-donechchyny-uspishno-rozvyvaye-biznes-za-dopomogoyu-harkivskoyi-sluzhby


← Вернуться обратно