Новости08.10.2019  Працевлаштуватися у віці «50+»? Це реально.

1

  

Після звільнення з керівної посади на «Золочівському сільському споживчому товаристві» до Харківського міського центру зайнятості звернулася Ольга Зоря. На швидкість добору роботи впливало те, що жінка належить до вікової категорії «50+».

 

Ставши на облік до ХМЦЗ як безробітна, Ольга дуже активно долучилася до всіх заходів, які їй запропонував кар’єрний радник для якомога швидшого працевлаштування. Жінка брала участь у семінарах з техніки пошуку роботи та особливостей працевлаштування у середньому віці. З допомогою фахівців служби  зайнятості склала резюме, скористалася послугами спеціаліста з профорієнтації.

 

Безробітна активно взаємодіяла з фахівцями ХМЦЗ. Під час чергового відвідування кар’єрним радником були проведені переговори з Державним підприємством «Квартирно-експлуатаційний відділ» та домовлено про співбесіду на посаду інженера з охорони праці. За результатами співбесіди О. Зоря прийнята на вказану посаду. Жінка вдячна фахівцям служби зайнятості за їх злагоджену й ефективну роботу, завдяки якій вона може продовжувати розвиватися у професії.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/pracevlashtuvatysya-u-vici-50-u-harkovi-bezrobitna-z-dopomogoyu-sluzhby-zaynyatosti

 


← Вернуться обратно