Новости04.10.2019  Безробітна з Богодухова розпочала фермерську справу за сприяння служби зайнятості

1

 

Втративши роботу, Олена Яковенко звернулась до Богодухівської  районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ) з метою працевлаштуватись.

За пропозицією фахівців служби зайнятості безробітна відвідала семінар «Як розпочати свій бізнес?» та заняття з дослідження підприємницького потенціалу особи. Вирішила спробувати займатися вирощуванням ягід і фруктів.

Фахівці Богодухівської районної філії ХОЦЗ направили О.Яковенко на курс «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва» до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. По закінченню навчання, безробітна написала й успішно захистила бізнес-план: «Вирощування ягід, фруктів та відтворення рослин» і отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Придбавши саджанці та необхідне обладнання, О.Яковенко відкрила господарство у Богодухові. Вирощує лохину, полуницю, малину та смородину. У планах - розширити асортимент продукції за рахунок персиків і нектаринів.

Сьогодні колишня безробітна має коло постійних покупців. Жінка вдячна фахівцям служби зайнятості, адже здійснилась її давня мрія займатись улюбленою справою.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/bezrobitna-z-bogoduhova-rozpochala-fermersku-spravu-za-spryyannya-sluzhby-zaynyatosti

 

 

 


← Вернуться обратно