Новости04.10.2019  Мешканка Кегичівщини кардинально змінила рід діяльності за підтримки служби зайнятості

1

 

Пропрацювавши близько 8 років бібліотекарем, Вікторія Сліпак вирішила кардинально змінити рід діяльності. Жінка звільнилась з попереднього місця роботи і звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Кегичівської районної філії ХОЦЗ). Після прийому у реєстратора безробітна була направлена на профілювання до кар’єрного радника, який дізнався про здібності й професійні амбіції В. Сліпак.

 

Жінка отримала консультації фахівців центру зайнятості і відвідала семінар «Як розпочати свій бізнес», і в результаті вирішила розпочати підприємницьку діяльність. Написавши і захистивши бізнес-план, Вікторія отримала одноразову допомогу для відкриття власної справи, зареєструвалася як фізична особа-підприємець і почала надавати послуги манікюру та педикюру.

 

Наразі колишня безробітна вже має постійних клієнтів, отримує задоволення від роботи і дякує фахівцям Кегичівської районної філії ХОЦЗ  за допомогу у відкритті нового етапу її життя.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/meshkanka-kegychivshchyny-kardynalno-zminyla-rid-diyalnosti-za-pidtrymky-sluzhby


← Вернуться обратно