Новости01.10.2019  Кар’єрний радник допоміг безробітному працевлаштуватись на постійну роботу за фахом

1

 

До Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості з наміром знайти постійну роботу звернувся Вадим Кириченко. Чоловік має освіту за спеціальністю «машиніст електропотягу», але останні 11 років не працював за фахом. Кар’єрний радник проаналізував дані про освіту, професійний досвід і навички чоловіка. Разом з безробітним склав індивідуальний план працевлаштування. В.Кириченко відвідав семінар із загальних питань зайнятості, за допомогою фахівців склав резюме.

 

У результаті кар’єрний радник підібрав для безробітного вакансію помічника машиніста електропотягу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця». В.Кириченко відвідав роботодавця й успішно пройшов співбесіду.

 

Наразі чоловік має постійну роботу на зазначеній посаді. Колишній безробітний задоволений співпрацею зі службою зайнятості, оскільки працює за фахом та у відповідності до власних побажань.

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/na-pervomayshchyni-karyernyy-radnyk-dopomig-bezrobitnomu-pracevlashtuvatys-na-postiynu

 


← Вернуться обратно