Новости01.10.2019  Учасники проєкту ПРООН зі сходу України побачили, як працює Харківський міський центр зайнятості

1

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко привітав делегацію колег з центрів зайнятості Донеччини та Луганщини, учасників проєкту ПРООН  «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру». Вони відвідали Харківський міський центр зайнятості (далі – ХМЦЗ) під час перебування на Харківщині. 

 

Керівник ХОЦЗ розповів гостям про історію та унікальний досвід, накопичений за 10 років існування установи. «Останнім часом у роботі ХМЦЗ відбулись значні зміни. Саме тут вперше були застосовані методи рекрутингу, які надалі отримали поширення в роботі центрів зайнятості всієї України. Міський центр зайнятості став майданчиком реалізації грантових проєктів Харківської служби зайнятості. Серед них – створення інклюзивного коворкінгу «Доступна зайнятість», яке також було підтримане ПРООН, чи проект smartjob, в рамках якого була обладнана унікальна студія дистанційних комунікацій, де ведеться запис відеорезюме та онлайн-курсів».

 

Колектив ХМЦЗ детально представив ці новації колегам під час оглядової екскурсії. Гості побували в інклюзивному коворкінгу й оцінили сучасну матеріально-технічну базу для ефективного пошуку роботи особами з інвалідністю. Побачили, як записуються відеорезюме та онлайн-уроки для веб-ресурсу Smartjob у студії дистанційних комунікацій.  У секторі роботи з молоддю відвідувачам презентували профорієнтаційні програми та заходи – СТЕМи, онлайн-платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/uchasnyky-proyektu-proon-zi-shodu-ukrayiny-pobachyly-yak-pracyuye-harkivskyy-miskyy-centr


← Вернуться обратно