Новости01.10.2019  У Харкові обговорили важливість професійного вибору жінки

1


Заступник начальника відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Олена Даніліна взяла участь у пресконференції «Обирай професію за ПОКЛИКанням». Захід відбувся у медіахабі Харківського пресклубу за участю представниць Гендерного центру.

 

Обговорювали майбутню інформаційно-профорієнтаційну кампанію Центру гендерної культури у м. Харкові та у Харківській області. Її мета – сформувати альтернативне уявлення щодо вибору професії, вплинути на свідомий вибір професії, не пов"язаний з гендерними стереотипами.

 

О. Даніліна поінформувала присутніх про послуги служби зайнятості та можливість дізнатися про актуальні вакансії, пройти профдіагностичне тестування, отримати нову професію. «Зараз жінки вільні у своєму професійному виборі, оскільки майже всі обмеження на професійну діяльність скасовані. Для молоді особливо важливо не обмежувати себе гендерними стереотипами, а обирати професійний шлях, спираючись на власні уподобання, враховуючи свої схильності, здібності та кон"юктуру ринку праці. Служба зайнятості запрошує учнівську молодь для отримання консультацій щодо професійного вибору, є можливість пройти відповідне тестування на онлайн-платформі «Моя професія», - розповіла представниця обласного центру зайнятості. 

 

Під час пресконференції учасниці також навели приклади навчання і працевлаштування жінок на «нежіночі» посади, а також дійшли висновку, що свідомий вибір професійного шляху – один із вирішальних кроків у житті молодої людини.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/bez-gendernyh-stereotypiv-u-harkovi-obgovoryly-vazhlyvist-profesiynogo-vyboru-zhinky


← Вернуться обратно