Новости11.09.2019  У Змієві безробітним пропонували працевлаштування у машинобудівній галузі

 

 1

 

У Зміївській районній філії Харківського обласного центру зайнятості з нагоди Дня машинобудівника відбувся інформаційний семінар із питань зайнятості. Мета заходу – забезпечення якісної співпраці між безробітними, службою зайнятості та роботодавцями машинобудівної галузі, оперативне задоволення кадрових потреб підприємств та підвищення престижу робітничих професій.

Семінар відвідали понад 30 безробітних осіб.

 

Фахівці служби зайнятості поінформували присутніх про їх права та обов"язки,  розповіли про популярні послуги служби зайнятості.

 

Безробітні дізналися про зростання потреби у кваліфікованих робітничих кадрах. Найбільшим є попит на монтажників металоконструкцій, електромонтерів, верстатників широкого профілю, токарів, фрезерувальників, операторів верстатів з програмним керуванням. Гостро потребують працівників ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Завод «Південкабель», ДП «Завод ім. Малишева»,  ПАТ «Харківський підшипниковий завод», ПАТ «Харківський тракторний завод», ПАТ «Автрамат» тощо.

 

Безробітним були презентовані вакансії зазначених підприємств. Учасники ознайомились із характером та режимом роботи, умовами оплати праці, вимогами роботодавців до майбутніх працівників. Відвідувачі семінару дізналися про можливість безкоштовного навчання за професіями, на які існує попит, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або безпосередньо у роботодавця.

 

До участі в заході також долучилися представники Зміївського бюро правової допомоги та Зміївського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/u-zmiyevi-bezrobitnym-proponuvaly-pracevlashtuvannya-u-mashynobudivniy-galuzi

 


← Вернуться обратно