Новости10.09.2019  У Харкові служба зайнятості знайшла роботу мрії для колишнього АТОвця

 

1

 

До Харківського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи звернувся учасник АТО Даніїл Полушкін. Чоловік отримав фах слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, але за спеціальністю не працював. У 2015 році пішов на службу до Збройних сил України, брав участь у Антитерористичній операції, був водієм самохідних механізмів.

 

Фахівці центру зайнятості надали Д.Полушкіну консультації щодо можливостей професійної самореалізації, зокрема шляхом проходження навчання за фахом електрогазоварника. Чоловік з дитинства цікавився технікою, створення якої неможливе без обробки металу. Зваживши усі плюси роботи електрогазозварника – гідний рівень заробітної плати, високий попит на спеціалістів подібного профілю, Д.Полушкін вирішив пройти підготовку у професійному училищі.

 

По завершенню навчання, колишній війскослужбовець був працевлаштований електрогазозварником у ТОВ «Українська ливарна компанія».

 

Зараз Д.Полушкін успішно працює на підприємстві та вдячний співробітникам служби зайнятості за втілення юнацької мрії в реальність та шанс реалізувати себе!

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-sluzhba-zaynyatosti-znayshla-robotu-mriyi-dlya-kolyshnogo-atovcya

 


← Вернуться обратно