Новости04.09.2019  На Кегичівщині служба зайнятості допомогла безробітному розпочати власну справу

 1

 

Перебуваючи на обліку в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, Євген Носач мріяв знайти роботу для душі. Чоловік – бухгалтер за освітою, але не працював за фахом. Мав досвід роботи механіка, водія, охоронника. Процес пошуку роботи чоловік розпочав із відвідання семінару з орієнтації на підприємницьку діяльність «Як розпочати свій бізнес?». Саме тоді Є. Носач дізнався про перспективи розвитку підприємництва в районі. Після пройденого профдіагностичного тестування «Дослідження підприємницького потенціалу» він вирішив розпочати власний бізнес.

Є.Носач був направлений на навчання у Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва». Після завершення курсу з допомогою фахівців служби зайнятості він написав та захистив бізнес-план на тему: «Організація відкриття магазину дитячого одягу». Отримавши кошти на започаткування бізнесу, він відкрив власну справу.

На сьогодні Є.Носач успішно працює та планує розширення підприємницької діяльності.

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/na-kegychivshchyni-sluzhba-zaynyatosti-dopomogla-bezrobitnomu-rozpochaty-vlasnu-spravu

 

 


← Вернуться обратно