Новости04.09.2019  В Ізюмі безробітня кардинально змінила професійний шлях

1

 

Іноді тільки несподівані труднощі спонукають до кардинальних змін у житті. Мешканка м. Ізюм Ірина Шаповалова втратила роботу внаслідок скорочення штату працівників Ізюмської центральної міської лікарні. Ще у 1993 році отримавши освіту медичної сестри в Ізюмському медичному училищі, протягом багатьох років працювала за обраним фахом.

 

У пошуках нового місця роботи І. Шаповалова звернулась  до Ізюмського міськрайонного центру зайнятості. Ставши на облік у службі зайнятості, безробітна відвідала прийом реєстратора і отримала кваліфіковану консультацію карєрного радника. Останній запропонував одержати нову професію «манікюрник» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) та започаткувати власну справу. Ця пропозиція зацікавила жінку, оскільки вона давно мріяла працювати у сфері краси. Під керівництвом кваліфікованих викладачів і майстрів у сучасних, комфортних умовах ХЦПТО ДСЗ безробітна пройшла курс навчання й успішно склала іспит. З допомогою фахівця служби зайнятості І. Шаповалова склала і захистила бізнес-план і отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.   

 

Наразі І. Шаповалова зареєструвалася як фізична особа-підприємець і працює майстром манікюру на орендованому робочому місці в салоні краси. Колишня безробітна вдячна за допомогу у професійному самовизначенні, оскільки самостійно забезпечує себе роботою, яка їй до душі. А фахівці служби зайнятості задоволені тим, що допомогли ще одній людині знайти себе на ринку праці.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/novyy-fah-dlya-vidkryttya-vlasnoyi-spravy-v-izyumi-bezrobitnya-kardynalno-zminyla-profesiynyy

 


← Вернуться обратно