Новости03.09.2019  КОЛИ ДІТИ ІДУТЬ З ДОМУ...

 

Щодня в Україні йдуть з дому від 20 до 30 дітей. Як спростити їх пошуки та підвищити рівень безпеки? Цим питанням була присвячена пресконференція «Сучасні технології на захисті дитини», яка відбулася у Харківському прес-клубі 3 вересня.

 

1

 

 

В"ячеслав Марков, декан факультету кіберполіції ХНУВС, Олексій Рвачов,  доцент кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки та Юрій Михайлович, оперуповноважений відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Харківській області розповіли про те, що більшість дітей, які пішли з дому знаходяться вже протягом першої доби. Так протягом 2019 року у Харкові та області розшукували 720 дітей. 679 виявили вже в перші 24 години…

 

 Поліцейські Харківщини зареєстрували на сайті офісу Президента України петицію, реалізація якої спростить доступ до онлайн сигналу мобільного телефону дитини, що знаходиться  в розшуку. І просять не байдужих людей підтримати її. Фахівці також розповіли про інші сервіси, які спроможні допомогти батькам забезпечити безпеку своїх дітей.

 

1

 


← Вернуться обратно