Новости08.08.2019  У Харкові безробітним пропонували більше 150 вакансій у сфері громадського транспорту

1

 

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій Комунального підприємства «Тролейбусне депо №2» в онлайн-режимі. Відвідувачам пропонували працевлаштування за 5 перспективними професіями на понад 150 вакансій.

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) Володимир Міненко відкрив захід і запропонував учасникам безпосередньо поспілкуватися з представниками підприємства. «Сьогодні ярмарок вакансій проходить із залученням інтернет-технологій, і така форма презентації роботодавця є найбільш ефективною. Безробітні з 9 базових центрів зайнятості та районних філій ХОЦЗ долучилися до заходу за допомогою відеозв’язку і дізналися всі деталі стосовно працевлаштування у тролейбусному депо №2», - зазначив В. Міненко.

 

Представники КП «Тролейбусне депо №2» розповіли історію підприємства та ознайомили безробітних із вакансіями. «КП «Тролейбусне депо №2» протягом довгого часу співпрацює з Харківською обласною службою зайнятості у сфері підбору кадрів, - пояснює директор підприємства Дмитро Липовий. – Наразі депо має більше 150 пропозицій роботи за професіями: водій пасажирського тролейбуса; водій трамваю; кондуктор громадського транспорту; слюсар з ремонтного рухомого складу; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Завдяки онлайн-ярмарку вакансій маємо можливість презентувати підприємство і укомплектувати вільні робочі місця».

 

Відвідувачі заходу дізналися про переваги запропонованої роботи, серед яких – офіційне працевлаштування; надання та оплата щорічних, додаткових та спеціальних відпусток; пільги на оплату комунальних послуг; надання гуртожитку тощо.

 

В онлайн-ярмарку вакансій взяли участь більше 20 безробітних, зареєстрованих у Харківському міському центрі зайнятості, та 220 безробітних з базових центрів зайнятості та районних філій ХОЦЗ.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-bezrobitnym-proponuvaly-bilshe-150-vakansiy-u-sferi-gromadskogo-transportu


← Вернуться обратно