Новости11.07.2019  Служба зайнятості допомогла безробітній Вовчанського району отримати нову професію та розпочати власну справу

1

 

До фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулась Вікторія Лемешко. За освітою інженер-технолог, жінка працювала на Приватному акціонерному товаристві «Вовчанський олійноекстракційний завод». Після скорочення чисельності штату працівників у 2018 році, В.Лемешко звернулась до служби зайнятості.

 

Вікторія активно шукала роботу, виконуючи всі рекомендації фахівців служби зайнятості. Під час семінару з презентації Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості виявила бажання пройти навчання за професією «перукар (перукар-модельєр)».

 

Здобувши свідоцтво про присвоєння професії перукаря, В. Лемешко започаткувала власну справу. Наразі орендує приміщення в одній із перукарень Вовчанська. Підприємиця має задоволених її роботою клієнтів, впевнено почуває себе на робочому місці та дякує службі зайнятості за новий старт у своєму житті.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/sluzhba-zaynyatosti-dopomogla-bezrobitniy-vovchanskogo-rayonu-otrymaty-novu-profesiyu-ta

 

 

 


← Вернуться обратно