Новости10.07.2019  Увага конкурс! Свідомий вибір -2019

 

1

 

 

У рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Свідомий вибір-2019» телерадіокампанія «Оріон» оголошує конкурс серед молоді східних областей України (Харківська, Донецька та Луганська) на кращий мотиваційний відеоролик або фоторепортаж, присвячений участі молоді в наступних парламентських виборах.

 

Розкажіть, чому ви збираєтеся брати участь в цих виборах, і яких  змін очікуєте від оновлення влади. Поділіться своїми думками  про важливість участі молоді в громадському та політичному житті України. 21 липня, в день голосування, сфотографуйтеся на своїй виборчій дільниці й поділіться цим фото чи відео із своїми друзями та організаторами конкурсу.  

 

Умови проведення конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь молоді хлопці та дівчата віком від 18 до 35 років не залежно від їхніх політичних поглядів та уподобань.

 

Учасники конкурсу мають розмістити відзняті відеоролики чи фоторепортажі на своїх сторінках в соціальних мережах з хештегом #vybir2019, після чого  надіслати посилання на це відео чи фото організаторам конкурсу на: електронну скриньку: vybirparlament21.07.2019@gmail.com

 

Відеоролик чи фоторепортаж може бути знятий  на фотоапарат, мобільний телефон чи айфон, тривалістю  до 1 хвл. Фоторепортаж має містили від 3-х до 5 світлин.

 

Відзняті відеоролики та світлини не мають містити агітації за якусь політичну партію чи кандидатів у народні депутати України, іншої забороненої для поширення інформації. Категорично заборонено робити фото та відео у кабінках для голосування та фотографувати бюлетені для голосування!

 

При оцінюванні конкурсних робіт  буде враховуватись їх  відповідність тематиці конкурсу,  креативність та оригінальність подачі матеріалу, а також – кількість переглядів і позитивних відгуків у соціальних мережах.

Підведення результатів конкурсу відбудеться після 25 липня 2019 року.

 

Автори 3-х найкращих відеороликів чи фоторепортажів будуть відзначені спеціальними призами та нагородами, а також  зможуть презентувати свої роботи в ефірі  ТРК «Оріон». 

Не забудьте поставити хештег #vybir2019.

 


← Вернуться обратно