Новости10.07.2019  Підприємницький шлях мешканки Кегичівщини розпочався зі звернення до служби зайнятості

1 

Безробітна Ірина Чернецька звернулася до Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Відвідавши семінар «Як розпочати власний бізнес», зацікавилася можливістю започаткування власної справи з допомогою служби зайнятості. Жінка пройшла безкоштовне навчання на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва». Захист бізнес-план на тему: «Манікюрний салон» та отримання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи дозволили І.Чернецькій розпочати бізнес.

Наразі І. Чернецька займається улюбленою справою – надає послуги манікюру та отримує повне задоволення від роботи. «Стати приватним підприємцем нескладно. Потрібно тільки повірити у себе. Бачити мету, якої хочеш досягти. А служба зайнятості допоможе стати успішним та ефективним у самореалізації», - говорить підприємиця.

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/pidpryyemnyckyy-shlyah-meshkanky-kegychivshchyny-rozpochavsya-zi-zvernennya-do-sluzhby


 


← Вернуться обратно