Новости10.07.2019  У Харкові безробітні пройшли курс зі створення і підтримки вебсайтів

 

 1


Харківська обласна служба зайнятості організувала підвищення кваліфікації безробітних в Міжгалузевому інституті післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» під замовлення роботодавців Харкова та Харківської області. Слухачі пройшли навчальну програму «Створення та підтримка WEB-сайтів». За час навчання безробітні здобули знання щодо створення зображень та вебсайтів, вивчили мову програмування JavaScript, отримали навички розробки додатків засобами цієї мови із залученням технологій Jquery, AJAX.

 

Фахівець відділу організації профнавчання Харківського обласного центру зайнятості Оксана Яковлєва взяла участь у засіданні екзаменаційної комісії, що приймала підсумковий іспит у безробітних у формі захисту індивідуальних випускних робіт. «Сьогодні для підприємства присутність в Інтернеті – один із головних компонентів успіху. Щоб розширити клієнтську базу, компанія має використовувати сайт як інструмент презентації і збуту своєї продукції», - пояснює О. Яковлєва. За її словами, Харківська служба зайнятості плідно співпрацює з роботодавцями регіону, оскільки саме замовлення на заповнення вакансій забезпечує ефективне працевлаштування безробітних.

 

У якості випускних робіт слухачі презентували власноруч створені сайти для інтернет-магазину дитячого одягу, бюро перекладів, прокату байдарок тощо. 7 безробітних успішно склали іспит і отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Це дозволить їм бути конкурентоспроможними на ринку праці та професійно реалізувати себе.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-bezrobitni-proyshly-kurs-zi-stvorennya-i-pidtrymky-vebsaytiv

 

 


← Вернуться обратно