Новости09.07.2019  Директор міськрайонного центру зайнятості спробував себе в якості реєстратора

1

 

Директор Ізюмського міськрайонного центру зайнятості Вячеслав Іванов поділився власним досвідом роботи на посаді реєстратора:

«Реєстратор – це перша людина, з якою спілкується відвідувач центру зайнятості. Особисте виконання  функцій  реєстратора дозволило мені відчути важливість та ступінь відповідальності цього спеціаліста. Від компетентності, комунікативних навичок, умінь реєстратора встановити і підтримувати контакт з клієнтом напряму залежить швидкість вирішення питань з підбору людині гідної роботи».

 

За словами В.Іванова, для покращення якості надання послуг служби зайнятості спеціалісту, який виконує функції реєстратора, необхідно постійно вдосконалюватися, підвищувати свій професійний рівень, володіти усіма інструментами, направленими на прискорення працевлаштування клієнтів.

 

Також директор Ізюмського міськрайонного центру зайнятості відзначає важливість командної роботи: для працевлаштування шукачів роботи потрібно налагоджувати ефективну співпрацю з фахівцями інших відділів центру зайнятості.

 

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/samovdoskonalennya-fahivcya-zaporuka-pracevlashtuvannya-bezrobitnogo-dyrektor

 


← Вернуться обратно