Новости08.07.2019  Директор районної філії працювала на посаді реєстратора

 

 1

 

Протягом червня 2019 року директор Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ) Лілія Масалітіна працювала на посаді реєстратора. Проводила облік та первинне профілювання осіб, які шукають роботу, ознайомлювала з актуальними вакансіями, надавала консультації та здійснювала підбір роботи.

 

Під час живого спілкування з відвідувачами директор Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ переконалася в доцільності розмежування функцій реєстратора та кар’єрного радника. «Реєстратор має постійно самовдосконалюватися, вивчати нові методи комунікації, залучати актуальні психологічні та мотиваційні елементи. Основним завданням реєстратора є встановлення довірливих стосунків з клієнтом, від яких складається загальне враження про службу зайнятості та ґрунтується подальша робота кар’єрного радника», - вважає Л. Масалітіна. На її думку, досвід виконання функцій реєстратора в подальшому допоможе директору у прийнятті управлінських рішень.  

Маючи досвід із запровадження нових форм роботи в службі зайнятості, керівниця  Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ пропонує ряд практичних пропозицій.

 

По-перше, підвищення ефективності та якості надання послуг потребує подальшого внесення змін до трудового законодавства та законодавства про сприяння зайнятості населення, що допоможе подолати дисбаланс попиту і пропозиції на ринку праці.

 

По-друге, необхідне чітке розмежування та упорядкування функцій, завдань та обов’язків реєстраторів та кар’єрних радників. Це сприятиме чіткому розумінню, які саме послуги клієнт зможе отримати при обслуговуванні реєстратором та кар’єрним радником;

Однією з важливих складових реформування служби зайнятості є посилена інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед населення, роботодавців, соціальних партнерів в напрямку модернізації послуг служби зайнятості.

 

Директор Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ підсумовує: упровадження в роботу інституту кар’єрного радника та реєстратора дало змогу якісно змінити та вдосконалити підходи до обслуговування клієнтів через розмежування технічних функцій реєстрації та функцій якісного надання адресних соціальних послуг.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/korysnyy-dosvid-i-vazhlyvi-vysnovky-dyrektor-rayonnoyi-filiyi-pracyuvala-na-posadi

 

 


← Вернуться обратно