Новости05.07.2019  Гендерні тижні допомогли працевлаштуватися понад 100 особам

 

1Протягом червня 2019 року у Харківському міському центрі зайнятості, Люботинській, Первомайській, Печенізькій, Чугуївській міськрайонних філіях, Нововодолазькій, Сахновщинській, Харківській, Шевченківській районних філіях Харківського обласного центру зайнятості були проведені гендерні тижні.

Безробітних поінформували про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, дотримання рівності прав жінок і чоловіків. Відвідувачі дізналися, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. За результатами цих заходів більшість безробітних висловили намір активізувати пошук роботи і досягнути професійної реалізації.

Під час гендерних тижнів було проведено 160 заходів, участь в яких взяли понад 1600 осіб.

Учасники відвідали такі семінари і дискусії, як: «Особистість, дім, кар’єра»; «Побудова професійної кар’єри для молоді»; «Жінка і праця»; «Особливості зайнятості молоді»; «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінги з активного працевлаштування осіб, які тривалий час перебувають на обліку в службі зайнятості.

За результатами гендерних тижнів близько 111 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли близько 30 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-harkivshchyni-pidvyshchuyut-konkurentospromozhnist-zhinok-genderni-tyzhni-dopomogly

 


← Вернуться обратно