Новости19.06.2019  Кава з присмаком політики.


1

 

Проект "Полiтична кав"ярня" в Харкiвському пресклубi" - це жвава дискусія компетентних людей в питаннях політології, виборчого права, соціології, психології та інших наук, дотичних до політики. У дискусіях, що проходять в медіа хабі пресклубу беруть участь також представники політичних партій, громадських організацій, спостерігачі, журналісти. Під час кожного зібрання кав"ярні учасники дискусії обирають три найбільш актуальні теми поточного моменту сучасного політичного життя України. 


-Списки і програми – все про лідерів парламентських перегонів.

-Скандальне рішення сесії Харківської міськради про перейменування проспекту Петра Григоренка в проспект Маршала Жукова та хто розхитує ситуацію в найбільшому центрі сходу України. 
- Чи є перемога молодіжної збірної України з футболу геополітичною перемогою України,- ці та деякі інші теми обговорили під час чергового зібрання у "Політичній кав"ярні ".
Учасники дискусії відзначили, що в списках , які оприлюднили політичні партії багато новачків у політиці. Таким чином політикум відповідає на запит суспільства на його оновлення. Однак лише кілька партій організували справжній праймеріз. Переважна ж більшість сформували списки не прозоро та невідомо за яким принципом. 


Відновлення назви проспект Жукова у Харкові учасники дискусії також пов"язують з парламентськими виборами. Так міський голова Геннадій Кернес, який нещодавно створив політичні партію мобілізує свій електорат та демонструє свої міцні позиції на сході України. 


Перемога української молодіжної збірної на чемпіонаті світу з футболу не є геополітичної перемогою України ,- вважають учасники дискусії. Однак вона зміцнює імідж країни у світі. Цю та інші позитивні події треба використовувати у проведенні компаній довіри до України як зовні, так і в середині країни. 
Трансляцію дивіться тут:
https://youtu.be/sBVLu5bP9qg


← Вернуться обратно