Новости11.06.2019  Мешканець Вовчанська став успішним підприємцем завдяки співпраці зі службою зайнятості

 

1

 

Мешканець Вовчанського району О.Шевченко звернувся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості у січні 2018 року. Кваліфіковані консультації фахівців щодо відкриття власної справи допомогли йому прийняти рішення на користь самостійного господарювання. Спеціалісти запропонували безробітному пройти навчання з основ підприємницької діяльності у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Під час освітніх курсів майбутній підприємець вже склав бізнес-план, ідея якого не виникла спонтанно. Олександр мав досвід роботи продавцем продовольчих товарів м’ясного відділу в одному з магазинів Вовчанська, тому вирішив відкрити власний бізнес у цій сфері.

 

У березні 2018 року О.Шевченко пройшов державну реєстрацію приватного підприємця. Одержана одноразова виплата допомоги була витрачена ним на оренду приміщення та закупку першої партії товару.

 

У вирішенні стратегічних питань в бізнесі чоловіку допоміг досвід та нестандартний підхід. Кожного дня бізнесмен приймав замовлення від покупців на реалізацію окремих партій товару. Поряд з відділом м’ясної продукції було вирішено відкрити відділ з реалізації інших продовольчих товарів.

 

Зараз у Фізичної особи-підприємця О. Шевченко працюють три продавці продовольчих товарів, а сам роботодавець виконує функції директора магазину, а також організатора постачання продукції, водія, експедитора. На сьогодні бізнес успішно розвивається. Приклад Олександра доводить, що немає вигідних чи невигідних ніш у бізнесі. Якщо підходити до справи з великим ентузіазмом, все вдасться.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/meshkanec-vovchanska-stav-uspishnym-pidpryyemcem-zavdyaky-spivpraci-zi-sluzhboyu

 

 

 

 


← Вернуться обратно